Захоплююча англійська мова

Захоплююча англійська мова

Нашими викладачами розроблено спеціальну програму яка спрямована на постановку вимови, вивчення правил читання, засвоєння елементарної граматики і розвиток основ розмовної англійської.
Уроки проходять в ігровій формі з використанням комунікативної методики.

З кожним роком стає все більш очевидним зниження віку початку навчання англійської мови *. Раннє навчання відповідає потребі дорослих, які бажають, щоб їх діти якомога якісніше знали іноземну мову.

Починати вчити іноземну мову в дитинстві набагато легше: дитина здатна більше запам'ятовувати і краще сприймати. Відвідуючи курси англійської для дітей, дитина позбавляється від багатьох труднощів, з якими стикаються при вивченні мови дорослі. При цьому, заняття в Новій Ері для дітей захоплюючі, що тільки сприяє їх ефективності.

Фахівці Нової Ери впевнені, що вивчення англійської мови дітьми повинно бути веселим і цікавим заняттям, тому на уроках створюється особлива атмосфера навчання. Заняття проходять за зручним розкладом, в ранковий час. Розробкою курсів англійської для дітей в Новій Ері займаються досвідчені методисти. Програми розробляються з урахуванням вікових особливостей дітей, заняття проходять в ігровій формі і звичайно ж відповідають державній програмі навчання "Нова українська школа".

Дані програми максимально враховують особливості дітей до сприйняття інформації: ретельно підібрані відповідно до інтересів школярів теми, чітка і зрозуміла структура викладається інформації, а також яскраве, барвисте оформлення підручників сприяє кращому розумінню навчального матеріалу. Курс для школярів також відрізняються різноманітністю мультимедійних додатків, міжпредметних зв'язками і увагою до граматики.

Програма націлені на розвиток усіх мовних аспектів: читання, усне мовлення, сприйняття на слух, письмо, словниковий запас, граматика і вимова за міжнародними стандартами. Велика увага приділяється розвитку мовних здібностей і стійкого інтересу до вивчення англійської мови.

  • Створення умов для ранньої комунікативно-психологічної адаптації школярів до нового мовною світу;
  • Ознайомлення із закордонним дитячим пісенним, віршованим, літературному та казковим фольклором;
  • Розвиток у дітей комунікативно-ігрових здібностей, уміння програвати ситуації сімейного та шкільного спілкування, спілкування зі школярами та дорослими англійською мовою;
  • Формування уявлень про загальні і окремих рисах «Абетки ввічливості» на рідною та іноземною мовами;
  • Ознайомлення дітей зі світом культури країни мови, що вивчається, співвіднесення її з рідною культурою;
  • Пробудження інтересу до нової мови і спілкуванню на цій мові;
  • Розвиток мислення, уваги, сприйняття, пам'яті, уяви, пізнавальних і мовних здібностей;
  • Формування усвідомленого ставлення як до рідного, так і до іноземної мови;
  • Виховання культури спілкування;
  • Формування навичок і вмінь самостійного вирішення елементарних комунікативних завдань в рамках певного набору ситуацій спілкування.