Ментальна арифметика
Переконайтеся що Ваша дитина геній!

Ми дбаємо
про майбутнє дітей сьогодні

Свобода
це знання

Кілька слів про школу «Нова Ера»

Основна мета початкової школи «Нова Ера» (1-4 класи) - сформувати інтерес і позитивну мотивацію до навчання.

Навчання в початковій школі будується за принципами класичної освіти з використанням сучасних технологій і методик навчання. Наші досвідчені і висококваліфіковані педагоги здатні знайти підхід до кожної дитини, розкрити і зберегти його індивідуальність, сформувати інтерес до освітнього процесу.

Діти завжди з радістю приходять на заняття, знаючи, що сьогодні вони відкриють для себе щось нове і цікаве. У школі їх завжди вислухають, допоможуть і підтримають!


З повагою
Антонова Юлія Михайлівна, директор

Відгуки батьків і відеорепортаж про нас

Відеорепортаж про нас

Професійні викладачі

Тільки 7% з кандидатів на посаду викладача стають вчителями в школі НАША ЕРА. Відбір викладачів відбувається не тільки на підставі професійних якостей кандидатів, але так само і морально-етичних аспектів викладача як особистості. Кожен викладач проходить навчання і докладний інструктаж щодо використання нашої методики і роботі з дітьми.

Учитель початкових класів та вчитель англ.мова в початкових класах.

Жанна Юріївна

математик

Немає домашніх завдань

Ми принципово переглянули навчальний процес в нашій школі і побудували його таким чином, що при активному включенні учня на уроках і відсутності «прогалин» за попередні роки учень не отримує домашніх завдань. Даний формат стимулює дитину виконувати роботу в класі, а решту дня використовувати для занять спортом, розвитку своїх творчих здібностей і відпочинку.

Освіта

Учні початкової школи «Нова Ера» знаходяться під постійним наглядом і опікою класних керівників, вихователів і психологів. По кожному випадку, що вимагає уваги, ми працюємо і радимося з батьками в режимі партнерства.

Режим роботи початкової школи

НОВА ЕРА

• Школа повного дня (напівпансіон) з п'ятиденним навчальним тижнем;

• Перебування дітей в понеділок - п'ятниця з 7:00 до 19:00;

• У першій половині дня проходять уроки базового компонента. Тривалість уроків - 40 хвилин;

• Друга половина дня присвячена фізичному, творчому і естетичному розвитку. Це - прогулянки, виїзди, секції та гуртки, участь в різноманітних позакласних заходах, іграх, майстер-класах, тренінгах, лекціях і семінарах;

• На уроках самопідготовки учні виконують домашні завдання під контролем класного керівника;

• 4 періоду канікул (осінні, зимові, весняні, літні).

Позакласне життя

Подорож в прекрасне

Інтегрований підхід до предметів мистецтва. Розвиток творчого потенціалу особистості дитини. Формування образного мислення дітей засобами мистецтва.

Наші перші проекти

Розвиток в учнів пізнавальних інтересів, інтелектуальних, творчих, комунікативних здібностей. Формування пошуково-дослідницьких умінь молодших школярів.

Пізнаю себе

Формування особистості вільної, творчої, яка має почуття власної гідності і поваги до людей, естетичними почуттями, з добротної моральною основою.

Безпека на дорогах

Навчання елементарним правилам поведінки на дорозі, розвиток навичок правильної поведінки на вулиці, вміння використовувати правила дорожнього руху в реальному житті.

Арт-студія

Знайомство і оволодіння різними видами художньо продуктивної діяльності: образотворче мистецтво, флористика, колаж, ліплення з глини і солоного тіста.

Дорогою добра

Виховання моральних якостей: громадянськості, патріотизму, поваги до прав, свобод і обов'язків людини. Формування системи духовно-моральних цінностей.